E-pood

Meie e-poes on saadaval erinevad katusetooted (katuse turvatooted, vihmaveesüsteemid) ja ka muu kasulik.

Viru Terasgrupp OÜ tegevusalaks on erinevate katusetoodete müük. Katuse turvatooted aitavad majaomanikul hoolitseda selle eest, et katusel oleks ohutu. Soovime, et meie klientidel oleks nii katusel kui ka katuse all liikumine võimalikult turvaline, seega on meie tootevalikus põhilisel kohal katuse turvatooted. Näiteks katuseredelid, lumetõkked, katusesillad, seinaredelid, turvasiinid ja palju muud. Kuid katuse turvatooted pole ainus tootegrupp mida me müüme. Meie e-poes on ka muud katusetooted,katuseplekk ja kõik sellega seonduv.

Kui oled ostnud katusetooted terasrennid.ee e-poest, siis ei pea Sa pead vaevama selle üle, et kes neid nüüd paigaldama hakkab. Pakume kõigile meie e-poes müügil olevatele toodetele ka paigaldust – katusetooted ja paigaldus on kõik mugavalt ühest kohast. Lisaks katusetoodete müügile ja paigaldusele pakume me ka vihmaveerennide puhastusteenust (Lääne-Virumaal) ja e-poest ostetud toodete transporti üle kogu Eesti.

Lisaks e-poele saab meiega ühendust võtta ka e-posti teel. Telimusi puudutavate küsimuste osas võite vabas vormis tellimuse saata info@terasrennid.ee.

Kui Sul on käimas ehitus ja ka katusetooted on projektis olulisel kohal, siis võta meiega julgesti ühendust. Konsulteerime Sinuga meelsasti ja seejärel saame teha ka hinnapakkumise.

Tutvu meie teenustega
Küsi hinnapakkumist
 • Eriolukorras võib aknaid ja rõdusid kasutada varuväljapääsuna. Kuid juhul kui aknad on väga kõrgel maapinnast ja neid ei saa kasutada varuväljapääsudena, muutub aktuaalseks evakuatsiooniredelite paigaldamine. Vastavalt Euroopa Liidu ehitusnormidele eramajadel peavad olema evakuatsiooniredel, kui elutubade aknad asuvad kõrgemal kui 3,5 m maapinnast. Ka soovitatakse paigaldada redelid akende alla seinale. Vali sobiv värv.
 • Moodulredeleid valmistatakse ilma keevituseta kuumtsingitud terasest ovaalsetest torudest mõõduga 25×45 mm. Astmed on valmistatud ümartorust diameetriga 25 mm ja kinnitatud redeli juhtrööbaste külge maksimaalse jäikuse ja ohutuse tagamiseks. Pääs katusele on lihtne ja mugav, kui fassaadiredel on valmistatud kvaliteetsest materjalist  ja vastab viimastele paigaldusnormidele.  
 • Pääs katusele on lihtne ja mugav, kui fassaadiredel on valmistatud kvaliteetsest materjalist ja vastab viimastele paigaldusnormidele. Moodulredeleid valmistatakse ilma keevituseta kuumtsingitud terasest ovaalsetest torudest mõõduga 25×45 mm. Astmed on valmistatud ümartorust diameetriga 25 mm ja kinnitatud redeli juhtrööbaste külge maksimaalse jäikuse ja ohutuse tagamiseks.  
 • Moodulredeleid valmistatakse ilma keevituseta kuumtsingitud terasest ovaalsetest torudest mõõduga 25×45 mm. Astmed on valmistatud ümartorust diameetriga 25 mm ja kinnitatud redeli juhtrööbaste külge maksimaalse jäikuse ja ohutuse tagamiseks. Pääs katusele on lihtne ja mugav, kui fassaadiredel on valmistatud kvaliteetsest materjalist ning vastab viimastele paigaldusnormidele.  
 • Moodulredeleid valmistatakse ilma keevituseta kuumtsingitud terasest ovaalsetest torudest mõõduga 25×45 mm. Astmed on valmistatud ümartorust diameetriga 25 mm ja kinnitatud redeli juhtrööbaste külge maksimaalse jäikuse ja ohutuse tagamiseks. Pääs katusele on lihtne ja mugav, kui fassaadiredel on valmistatud kvaliteetsest materjalist ning vastab viimastele paigaldusnormidele.  
 • Moodulredeleid valmistatakse ilma keevituseta kuumtsingitud terasest ovaalsetest torudest mõõduga 25×45 mm. Astmed on valmistatud ümartorust diameetriga 25 mm ja kinnitatud redeli juhtrööbaste külge maksimaalse jäikuse ja ohutuse tagamiseks. Pääs katusele on lihtne ja mugav, kui fassaadiredel on valmistatud kvaliteetsest materjalist vastab viimastele paigaldusnormidele.  
 • Kiviprofiil 350 on suurepärane valik, kui soovid effektset kivikatusele sarnanevat välimust. Profiilplekist katus on kerge, tihe, lihtne paigaldada ja töödelda ning tehases tsingitud, värvitud ja lakitud. Korrapäraselt hooldatud plekk-katus peab üle värvimiseta vastu umbes 30 aastat. Vali sobiv toon ja kogus ruutmeetrites.  
 • Katusepiire kinnitatakse katusesilla külge. See tagab ohutuse katusel hooldustöid tehes, kaitseb katuselt kukkumise eest. Katusepiirete komplekti kuuluvad torud, püst- ja kaldtoed, kinnitused ning vahendid monteerimiseks ja katusele kinnitamiseks.
 • Kõige populaarsem katuseprofiil. Trapets profiiliga katuseplekki Smart 20 toodetakse kliendile sobivas pikkuses. Saadaval PURAL pinnakatetega ning paljudes erinevates värvitoonides. Vali sobiv toon ja kogus ruutmeetrites.
 • Kaasaegne Klassik profiilkatus kujundab hoone stiili ja väärikust. Klassik profiilkatusele on iseloomulik sile pind ning valtskatust meenutav välimus. Parimast Pur pinnakattega Klassik profiilkatus on nägus, vastupidav ja teda on kerge hooldada.
 • Tagab juurdepääsu katusele.
  • Kasutusala: katused (kivi- ja trapetsprofiilid, klassik- ja valtsprofiil)
  • Raami pikkus: 900, 2700 ja 3300 mm
  • Raami laius:450 mm
  • Kandurite samm:max 1400 mm.
  Vali sobiv värvitoon!
 • Kasutusala: katused (kivi- ja trapetsprofiilid, klassik- ja valtsprofiil)
  • Redeliraami pikkus: 900, 2700 ja 3300 mm
  • Raami laius: 450 mm
  • Kandurite samm: max 1400 mm

Liigu üles