Firmast

Avaleht | Firmast

Viru Terasgrupp OÜ tegevusalaks on erinevad katuse tooted ja nende müük.

Firmast2023-05-08T11:54:38+03:00

Kõik
teenused
ühest kohast.

Firmast

Viru Terasgrupp OÜ tegevusalaks on erinevad katuse tooted ja nende müük.

Hea katus eeldab ka kvaliteetseid turvatooteid! Katuse tooted aitavad majaomanikul hoolitseda selle eest, et katusel oleks ohutu. Soovime, et meie klientidel oleks nii katusel kui ka katuse all liikumine võimalikult turvaline, seega on meie tootevalikus põhilisel kohal katuse turvatooted.

Pakutavad katuse tooted on katuseredelid, lumetõkked, katusesillad, seinaredelid, turvasiinid ja palju muud. Kuid katuse tooted pole ainus tootegrupp mida me müüme. Meie tootevalikusse kuuluvad näiteks ka vihmaveesüsteemid ja nende väljaehitamine.

katuse tooted

Katuse tooted sh. turvatooted aitavad majaomanikul hoolitseda selle eest, et katusel oleks ohutu.

Soovime, et meie klientidel oleks nii katusel kui ka katuse all liikumine võimalikult turvaline, seega on meie tootevalikus põhilisel kohal katuse turvatooted. Näiteks katuseredelid, lumetõkked, katusesillad, seinaredelid, turvasiinid katusesillale ja redelitele kinnitamiseks ja palju muud. Kuid katuse turvatooted pole ainus tootegrupp mida me müüme. Meie tootevalikusse kuuluvad näiteks ka vihmaveerennid ja vihmaveetorud.

Aitame majaomanikul välja ehitada parima lahendusega vihmaveesüsteemid.

Kui oled ostnud katuse turvatooted meilt, siis ei pea Sa pead vaevama selle üle, et kes neid nüüd paigaldama hakkab. Pakume kõigile meie e-poes müügil olevatele toodetele ka paigaldust – katuse turvatooted,vihmaveesüsteemid ja paigaldus on kõik ühest kohast.

Tehtud tööde galerii

Katusetööd

Valik tehtud katusetöödest – katusesildade paigaldus, katuseredelite paigaldus, seinaredelite paigaldus, vihmaveerennide paigaldus, lumetõkete paigaldus ja muude katuse turvatoodete paigaldus.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on katuse turvatooted?2021-09-13T12:12:38+03:00

Elamute katused vajavad perioodilist hooldust ja kontrolli. See omakorda nõuab turvaliste käiguteede loomist katustele, et tagada ohutu ligipääs korstnate ja katuseakende puhastamiseks, antenni kinnitamiseksvõi lihtsalt katuse puhastamiseks. Tõusutee katusele korraldatakse kas maja küljelt või otsalt. Soovitatavad on katuseredel ja seinaredel ning vajadusel katusesild ja katusepiire. Kindlasti tuleks kasutada katuseredelit, kui kalle on suurem kui 1:8 (üle 7 kraadi) ja katusepiiret, kui räästa ülaserva kõrgus maapinnast on üle 7 m. Katusesild on mõeldud liikumiseks katuseharjaga paralleelselt. Kui katusele paigaldatakse ventilatsiooni läbiviigud, on soovitav paigaldada katusesild nendest kõrgemale. Sel juhul kaitseb katusesild läbiviikusid ka allalibiseva lume eest.

Millisel aastaajal on kõige parem katuseprojekti alustada?2021-09-13T12:12:42+03:00

Enamasti paigaldatakse katuseid suvel, mistõttu on sel aastaajal katuseprojekte silmas pidades kiireim aeg. See võib muuta teie ja paigaldaja graafiku ühitamise keeruliseks.

Samas pole katuse paigaldamiseks mis tahes aastaajal mitte mingeid tehnoloogilisi piiranguid. Seega võite plaanida projekti teie jaoks sobivaimale ajale.

Kas tellida saab ainult terasrennid.ee kodulehe kaudu?2021-09-13T12:12:42+03:00

Telimusi puudutavate küsimuste osas võite vabas vormis tellimuse saata e-mailile info@terasrennid.ee.

 

Kuhu saan tooted tellida?2021-10-06T08:04:43+03:00

Pakume transporti üle Eesti (küsi hinnapakkumist) või tule kaubale ise järgi meie ettevõtte Rakvere lattu (esmaspäevast-reedeni kl.8.30-17.00).

Title