Terasrennid:Avaleht/Katusepiirete komplekt, 3 m

Katusepiirete komplekt, 3 m

160.00 (sis. KM)

Katusepiire kinnitatakse katusesilla külge. See tagab ohutuse katusel hooldustöid tehes, kaitseb katuselt kukkumise eest.

Katusepiirete komplekti kuuluvad torud, püst- ja kaldtoed, kinnitused ning vahendid monteerimiseks ja katusele kinnitamiseks.

Miks kasutatada turvapiirdeid katusel?

Katusesillale monteeritav piire,annab suurema kindlustunde katusel liikumiseks ja kaitset katuselt kukkumise eest. Katusepiirded paigaldatakse enamasti kõrgemate hoonete katustele, millel on vaja rohkem liikuda, näiteks hooldustöid tehes. Turvapiirded on hea katuse olulisimaid turvakomponente.

Katusepiirete kohta lähemalt

Katusepiire kinnitatakse katusesilla külge turvalisuse eesmärgil. Tänu pulbervärvimisele on katusepiirete välimus väga esteetiline. Kinnitusdetailid on saadaval erinevat tüüpi katusesillale. Katusepiirde mooduleid ühendades on võimalik saada 3 m sammuga mistahes pikkusega katusepiire.

Pakume katusepiiret erinevates enimlevinud toonides (punane, valge, helehall, tumehall, must, roheline ja kollane), et nii katus kui ka katusepiire omavahel harmoneeruks.

Kui oled ostnud katuse turvatooted meie e-poest, siis ei pea Sa pead vaevama selle üle, et kes neid nüüd paigaldama hakkab. Pakume kõigile meie e-poes müügil olevatele toodetele ka paigaldust – katuse turvatooted ja paigaldus on kõik ühest kohast.

Telli kohe

Veel katusetooteid:

Title