Katuse turvatooted

Meie e-poes on saadaval erinevad katuse turvatooted. Lisaks katuseredelitele, seinaredelitele, katusesildadele, vihmaveerennidele ja lumetõketele on meie tootevalikus ka ronimistõke redelile, selja kaar seinaredelile, turvaligurid ning turvarööpad.

Kui oled ostnud katuse turvatooted meilt, siis ei pea sa paigalduse pärast muretsema. Terasrennid.ee e-poest ostetud katuse turvatooted paigaldatakse meie professionaalide poolt.

  • Takistab soovimatut pääsu redeli kaudu katusele. Kasutatakse enamasti lasteaedades, koolides ja muude ühiskondlike hoonete juures, kus soovitakse vältida asjatut redelile ronimist.
  • Sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi.
  • Turvaliugur komplekt sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi.
  • Seinaredeli turvasiini kasutatakse koos liuguriga ning turvarakmetega. Turvarööbas sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi.

Liigu üles