Terasrennid:Avaleht/Turvaliugur

Turvaliugur

190.00 (sis. KM)

Turvaliugur komplekt sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi.

Turvaliugur

Antud komplekt sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi.

Seinaredeli turvasiini kasutades võib kasutaja kaal koos varustusega olla max 100 kg. Turvasiini materjal on kas anodeeritud alumiinium või värvitud alumiinium. Liugur on valmistatud alumiiniumist.

Turvasiini paigaldamine seinaredelile

Ohutuse seisukohalt on oluline, et turvavarustuse paigaldamisel järgitakse täpselt paigaldusjuhendit. Redeli siselaius peab olema vähemalt 350 mm, et jalgadele jääks turvasiini ja redeliraami püstpuude (vertikaalosade) vahel piisavalt ruumi. Selleks, et redelile saaks kinnitada turvasiini, tuleb veenduda, et seinaredel ja selle kinnitus talub kukkumisolukorras tekkivaid koormusi. Turvasiin paigaldatakse ülevalt alla. Loe rohkem ka katuse turvatoodetest.

Küsi täpsemalt spetsialistilt!

Telli kohe

Title