Terasrennid:Avaleht/Turvarööbas kaarega redelile kinnitamiseks 1,2 m

Turvarööbas kaarega redelile kinnitamiseks 1,2 m

160.00 (sis. KM)

Seinaredeli turvasiini kasutatakse koos liuguriga ning turvarakmetega.

Turvarööbas sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi.

Turvarööbas

Seinaredeli turvarööbast kasutatakse koos liuguriga ning turvarakmetega.

Ümmarguse redeliastme pulgaga seinaredelile sobiv turvasiin. Turvasiin sobib ka muude katuseohutustoodete valmistajate terasest seinaredeliga, mille pulga läbimõõt on 25 mm. Turvavarustust kasutades tuleb veenduda, et redel on paigaldatud vastavalt tootja paigaldusjuhistele ning see talub kukkumisel tekkivaid koormusi. Seinaredeli turvasiini kasutades võib kasutaja kaal koos varustusega olla max 100 kg.

Turvasiini paigaldamine seinaredelile

Ohutuse seisukohalt on oluline, et turvavarustuse paigaldamisel järgitakse täpselt paigaldusjuhendit. Redeli siselaius peab olema vähemalt 350mm, et jalgadele jääks turvasiini ja redeliraami püstpuude (vertikaalosade) vahel piisavalt ruumi. Selleks, et redelile saaks kinnitada turvasiini, tuleb veenduda, et seinaredel ja selle kinnitus talub kukkumisolukorras tekkivaid koormusi. Turvasiin paigaldatakse ülevalt alla.

Telli kohe

Title